Top 7 Carport Holz 300×500 Bausatz – Wiaty garażowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Home Deluxe

#ad

W zestawie materiały montażowe, wymiary: 505 x 300 x 226/240 cm, schronienie, zadaszenie samochodu, kolor biały, HOME DELUXE, Designerska wiata garażowa, garaż

#ad
Home Deluxe #ad - Wysoka jakość: nasz zestaw do budowy wiaty garażowej zapewnia najwyższą jakość i bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości. Ochrona: płyty poliwęglanowe z warstwą ochronną UV zapewniają optymalną ochronę.

Wzornictwo: nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo naszej wiaty garażowej idealnie wpasowuje się w otoczenie i zachwyci Cię nawet po latach. Wysoka jakość: niezależnie od tego, czy jest to biała czy antracytowa, nasza wiata garażowa jest dostępna w różnych kolorach – wybierz swój ulubiony. Atwe w użyciu: płyty komorowe są wykonane z poliwęglanu i mają wiele pozytywnych właściwości, wodę, mają wysoką odporność na pęknięcia i uderzenia, dokładność wymiarową, są trudnopalne i odporne na wiele olejów, są odporne na mróz, kwasów i tłuszczów.
MarkaHome Deluxe #ad
ProducentHome Deluxe GmbH #ad
Wysokość94.49
Długość198.82
Waga165.35
Szerokość118.11
Numer części7967
ModelFalo

2. Alpholz

#ad

Zadaszenie, kompletny zestaw do montażu 125 kg/m², Alpholz Wiata pojedyncza Östersund z drewna z pokryciem dachowym 15,3 m², schronienie do samochodu szer. 304 x gł. 504 x wys. 235 cm

#ad
Alpholz #ad - Warianty: wysokiej jakości wiata wykonana jest ze świerku/sosny i do wyboru jest dostarczana z pokryciem dachowym z PCW lub aluminiowej płyty trapezowej. Zakres dostawy: zadaszenie jest dostarczane z kompletnym pokryciem dachowym i zestawem do budowy wiaty wraz z planem montażu i materiałem mocującym.

Ochrona: ta klasyczna pojedyncza wiata chroni twój samochód przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg lub grad. Rozmiar: wysokość wjazdu wiaty wynosi 215 cm, 3 m² lub 22, szerokość wjazdu 256 cm. Powierzchnia podstawy schronienia wynosi w zależności od wariantu 15, 2 m².

Dodatkowo wysokiej jakości konstrukcja z drewna świerkowego/sosnowego dzięki impregnacji ciśnieniowej zapewnia również ochronę przed owadami lub grzybami, co zapewnia trwałość wiaty. Atwy montaż: dzięki prostej konstrukcji wiaty z dołączonym materiałem montażowym można łatwo zamontować wiatę.
MarkaAlpholz #ad
ProducentAnte-Gruppe #ad
Wysokość92.52
Długość198.43
Szerokość119.69
Numer częściA7.3.00006.0
ModelA7.3.00006.0

3. Home Deluxe

#ad

Materiały montażowe I wiata garażowa Pavillion Pergola, HOME DELUXE, szare, Zadaszenie tarasu SOLIS, szer./głęb./wys.: 495 x 303 x 226/278 cm, w zestawie płyty z komorami powietrznymi

#ad
Home Deluxe #ad - Atwy montaż: otrzymasz od nas kompletny zestaw do montażu wraz z materiałem montażowym i płytami komorowymi dla łatwego montażu. Idealny stosunek ceny do jakości! Wszechstronność: odkryj naszą szeroką gamę zadaszeń: wiaty garażowe do samochodu, markizy, wolnostojące pawilony lub zadaszenia tarasowe z przesuwnym dachem w różnych kolorach.

Wysoka jakość: w przeciwieństwie do niektórych drewnianych zadaszeń, malowanego proszkowo aluminium i płyt poliwęglanowych z ochroną przed promieniowaniem UV, nasze zadaszenia tarasowe wykonane są ze stali ocynkowanej, są trwałe i odporne. Idealnie nadaje się jako schronienie, pergola lub pawilon. Zapraszamy do obejrzenia naszego sklepu Amazon! Wysoka jakość: zachęcamy do obejrzenia naszych zadaszeń tarasowych w różnych kolorach i rozmiarach.

Bezpieczeństwo: płyty komorowe zapewniają dzięki powłoce UV optymalną ochronę przed promieniowaniem słonecznym i mimo ochrony przeciwsłonecznej zapewniają jeszcze jasność i ciepło bez gromadzenia się ciepła. Niezależnie od tego, czy w kolorze białym lub szarym, od 312 m do 618 m długości, wszystko jest w zestawie.
MarkaHome Deluxe #ad
ProducentHome Deluxe GmbH #ad
Wysokość109.45
Długość119.29
Waga165.35
Szerokość194.88
Numer częściTER-434-GRAU
Model4058166024794

4. TIMBELA

#ad

TIMBELA Drewniana szopa ogrodowa bez ściany bocznej – schowek z oknami – wys. 244 x 211 x 416 cm/8 m2 szopa z naturalnego drewna – warsztat ogrodowy – szopa na rower i narzędzia M340

#ad
TIMBELA #ad - Ta szopa jest zaprojektowana z myślą o długiej żywotności i jest dostarczana z 2-letnią gwarancją producenta. Stabilne, zachodzące na siebie drewniane panele. Ue. Dzięki podwójnym drzwiczkom i okienkom z pleksiglasu, które dają dużo naturalnego światła, ta szopa ogrodowa jest idealnym letnim domkiem.

Jesteśmy producentem - dajemy gwarancję, odpowiadamy na Państwa pytania, rozwiążemy wszystkie problemy. Dużo miejsca do przechowywania narzędzi, rowerów, zabawek i kosiarek. Wodoszczelny dach. Wyprodukowana zamykana szopa ogrodowa. Duża szopa ogrodowa. Wysokiej jakości okładzina shiplap z nordyckiego świerku/sosny z panelami o grubości 17 mm. Idealny jako letni domek.

Duża przestrzeń do przechowywania o powierzchni wewnętrznej 8 m2 i wysokim suficie 224 cm. Nikt nie zna tej szopy ogrodowej lepiej niż my. Uporządkuj wreszcie swój ogród i ciesz się przestrzenią na zewnątrz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wytrzymały filc dachowy zapewnia ochronę przed czynnikami pogodowymi i utrzymuje Twoje rzeczy w suchości. Twój grill, basen i meble ogrodowe są łatwo dostępne w gorące letnie dni.
MarkaTIMBELA #ad
ProducentTIMBELA&KO #ad
Wysokość95.67
Długość163.78
Waga610.68
Szerokość85.04

5. SKAN HOLZ Europe Gmbh

#ad

Drewniana wiata wiatowa Skan Friesland 314 x 860 cm

#ad
SKAN HOLZ Europe Gmbh #ad - Słupki wykonane z impregnacji zanurzeniowej o wymiarach 11, 5 x 11, 5 cm. Pojedyncza wiata wiatowa skan friesland impregnowana zanurzeniowo. X głęb. 314 x 860 cm, grubość słupków: 11, 5 x 11, szerokość przejazdu: 277 cm, 5 cm. Wymiar dachu szer. Wymiary cokołu: 314 x 860 cm Pokrycie dachu: PCW.
MarkaSKAN HOLZ Europe Gmbh #ad
ProducentSKAN HOLZ Europe GmbH #ad
Waga877.44

6. Juskys

#ad

Juskys Wiata z płaskim dachem 5 x 3 m – zadaszenie z aluminium z podwójnymi płytami komorowymi – schronienie do samochodów – montaż wolnostojący – ciemnoszara

#ad
Juskys #ad - Wysoka nośność – wyjątkowo stabilna konstrukcja z dodatkowymi wspornikami dachowymi; bardzo wysokie obciążenie wiatrem i śniegiem; bezpieczne mocowanie w ziemi, montaż wolnostojący.

Wysokiej jakości materiał – rama wykonana z aluminium z powłoką proszkową; wyjątkowo odporna na konserwację i korozję; odporna na zarysowania i wilgoć. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi – wiata garażowa z aluminium 5 x 3 m zapewnia bezpieczną ochronę przed słońcem, śniegiem i deszczem; ochrona dla samochodów osobowych, motocykli, rowerów, skuterów i wielu innych.

Eleganckie wzornictwo – proste linie z płaskim dachem zapewniają nowoczesny wygląd; rama w subtelnym kolorze ciemnoszarym; pasuje do każdego ogrodu przed domem lub parkingu. Przepuszczający światło dach – szare podwójne płyty komorowe z poliwęglanu; z warstwą ochronną przed promieniowaniem UV; do praktycznego świetlika pod zadaszeniem.
MarkaJuskys #ad
ProducentJuskys Gruppe GmbH #ad
Wysokość90.55
Długość198.03
Waga156.53
Szerokość120.08
Numer części300461
Model300461
GwarancjaGwarancja ustawowa

7. Juskys

#ad

Juskys Zadaszenie tarasu Borneo 6 x 3 m – ochrona przed słońcem z aluminium z podwójnymi płytami komorowymi – dach tarasowy do montażu na ścianie w kolorze antracytowym

#ad
Juskys #ad - Ochrona przed słońcem i deszczem – aluminiowe zadaszenie tarasu 6 x 3 m na taras do montażu na ścianie; ochrona przed warunkami atmosferycznymi dla osób i mebli ogrodowych; nadaje się również jako wiata do samochodu, motocykla lub skutera.

Bezpieczny montaż na ścianie – zadaszenie tarasu należy przymocować do ściany domu za pomocą śrub; słupki z elementami kątowymi połączyć z podłożem; zapewnia bezpieczne i stabilne ustawienie. Do nawadniania w ogrodzie. Stabilna konstrukcja – ochrona przed słońcem wykonana z malowanego proszkowo aluminium i połączeń stalowych; odporna na uderzenia i warunki atmosferyczne; podwójne płyty komorowe z poliwęglanu; folia ochronna chroni przed promieniowaniem UV.

Np. Atwa w pielęgnacji i nie wymaga konserwacji – zadaszenie nie wymaga żadnej konserwacji; zabrudzenia wystarczy wyczyścić wilgotną ściereczką i łagodnym środkiem czyszczącym; nie wymaga specjalnego środka czyszczącego ani malowania. Rynna deszczowa i odpływy rynnowe – dach tarasowy z 3 rynnami i 4 odpływami; woda deszczowa może zbierać i np.
MarkaJuskys #ad
ProducentJuskys Gruppe GmbH #ad
Wysokość109.45
Długość243.31
Waga209.44
Szerokość119.29
Numer części21026
Model21026
GwarancjaGwarancja ustawowa