Top 10 Qinax Drohne K8 – Drony sterowane zdalnie/aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DJI

#ad

DJI Mini 3 Pro z DJI Smart Control – lekki i składany dron z kamerą z filmami 4K/60 kl./s, zdjęcia 48 MP, unikanie przeszkód w 3 kierunkach, czas lotu 34 minuty

#ad
DJI #ad - Dzięki temu masz więcej czasu na eksplorację i nagrywanie. Gimbal obraca się o 90°, dzięki czemu nie musisz iść na kompromisy w kwestii jakości obrazu. Niezrównane bezpieczeństwo – dji mini 3 pro posiada funkcję unikania przeszkód w 3 kierunkach i APAS 4. 0, co wprowadza zupełnie nowe standardy bezpieczeństwa w serii Mini.

Zawiera nowy pilot zdalnego sterowania dji rc ze zintegrowaną aplikacją DJI Fly i wyświetlaczem HD 5, 5″ dla uzyskania ostrych zdjęć również w bezpośrednim świetle słonecznym. System kamer obsługuje podwójne natywne ISO i przysłona f/1. 7 dla wysokiej jakości zdjęć w dzień i w nocy. Profesjonalne nagrania – nagrywaj swój świat dzięki filmom 4k/60 kl. S i zdjęciom 48 mp w zapierających dech w piersiach szczegółach. Składana i kompaktowa konstrukcja sprawia, że można ją również łatwo zabrać ze sobą podczas każdej przygody.

Bezproblemowe latanie – dzięki wadze < 249 g mini 3 pro nie wymaga rejestracji w większości krajów. Nagrywaj i udostępniaj w podróży – dji mini 3 pro oferuje szeroką gamę inteligentnych funkcji, Timelapse, MasterShots, w tym FocusTrack, prawdziwe zdjęcia pionowe, QuickTransfer i wiele innych. Perfekcyjne ujęcia pionowe – nowy dji mini 3 pro zapewnia prawdziwe pionowe ujęcia portretowe, idealne do mediów społecznościowych. Długi czas lotu – ciesz się wydłużonym czasem lotu do 34 minut.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.44
Długość6.73
Waga0.55
Szerokość9.65
Numer częściCP.MA.00000492.01
ModelCP.MA.00000492.01
Gwarancja24 Miesięcy

2. DJI

#ad

Wideo HD 2,7 K, 12 MP, DJI Mavic Mini – dron, odległość transmisji: 2 km transmisja wideo HD, czas lotu: 30 min, lekki i przenośny, 3-osiowy gimbal

#ad
DJI #ad - Zdalne sterowanie: pilot zdalnego sterowania zapewnia transmisję wideo w hd o niskiej opóźnieniu, w zasięgu do 2 kilometrów. Aplikacja fly: za pomocą aplikacji dji fly można za pomocą kilku kliknięć. Kamera gimbal: mavic mini jest w stanie robić zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli i i filmy w rozdzielczości 2, 7 K QHD.

ZawartoŚĆ: ochrona aparatu, usb-c, pilot zdalnego sterowania, kabel micro USB, inteligentny akumulator lotowy, lampa błyskowa, zapasowe śmigło, kabel radiowy złącze micro USB, pamięć zapasowa. Zdejmowane gałki sterujące zapewniają łatwy transport. Wys. Właściwości: przenośny i kompaktowy dji mavic mini z 30-minutowym czasem lotu, waży zaledwie 249 gramów i tym samym jest najniższą i najbezpieczniejszą klasą wagową wśród dronów.

Aplikacja oferuje pomocne samouczki, że wejście do świata lotu jest łatwy, które sprawiają, szybki i bezpieczny. Wys. Po rozłożeniu: 160 × 202 × 55 mm dł. Wymiary: po złożeniu: 140 × 82 × 57 mm dł. Gimbal jest stabilizowany na trzech osiach i zapewnia miękkie nagrania. Szer.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.17
Długość9.65
Waga0.55
Szerokość11.42
Numer częściCP.MA.00000121.01
Model20180426LCZJEANCZSJSLXM04872SJKDJEZ
Gwarancja24 miesięcy

3. Potensic

#ad

Poniżej 249 g, transmisja FPV 6 km, dron z kamerą dla, wizualne śledzenie/QuickShot/RTH, czas lotu 6 km, Potensic ATOM Dron GPS z kamerą 4K i 3-osiowym gimbalem, zdjęcia 12 MP, 3 akumulatory 96 min

#ad
Potensic #ad - Nie musisz obawiać się wyzwań związanych z naturalnym wiatrem. Każdy może stać się mistrzem zdjęć lotniczych! Sprawiają, że - w zasięgu komunikacji w zasięgu do idealne warunki, bez przeszkód i zakłóceń, co jest bardziej stabilne i wyraźne. Wystarczy wybrać swój motyw, kreatywny sposób, na zewnątrz, na zewnątrz, a ATOM wykona serię profesjonalnych manewrów lotniczych w zależności od wybranego trybu i tworzy krótkie filmy.

Popularna funkcja dla wszystkich sportowców outdoorowych, inteligentnie śledź i rejestruj cenne chwile swoich przygód! Dostępna funkcja zoomu cyfrowego atom. Zoom do środka, i zoom są do wyboru, aby uchwycić zwierzęta z powietrza i uchwycić więcej szczegółów, bez przeszkadzania im. Atwe w użyciu: dzięki mocnemu i ekskluzywnemu wzornictwu i ekskluzywnemu wzornictwu na zewnątrz. Ciesz się przygodą z samolotem bez przerwy! Atwe w użyciu: nowy, który pomaga początkującym tworzyć mistrzowskie filmy krótkometrażowe.

Sens życia polega na zobaczeniu szerokiego świata. B>} {b>} {b>} om dron Łatwy w użyciu. Poza ◈ ◈ / stabilne latanie i zapewnia wyraźne obrazy. Atwe w użyciu: możesz robić ciągłą serię zdjęć w dowolnym określonym przedziale czasowym, a następnie za pomocą oprogramowania komputerowego stworzyć film poklatkowy z nieruchomych zdjęć interwałowych. Równoległa stacja ładująca może pomieścić trzy akumulatory.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość2.28
Długość9.53
Waga0.55
Szerokość11.81
Numer częściATOM

4. DJI

#ad

Zdjęcia 48 MP, wideo HDR 4K/60 kl./s, certyfikat C1, dron z 2 kamerami podstawowymi średni tele/szerokokątny, O4, DJI Air 3 DJI RC-N2, maks. czas lotu 46 min, wielokierunkowe unikanie przeszkód

#ad
DJI #ad - Czas lotu: 46 min. Obejmuje drona, pilota dji RC-N2, inteligentną baterię lotniczą i inne akcesoria. Rezultat: więcej kreatywnych możliwości rozwoju. Dji air 3 dji rc-n2 to wariant standardowy. 46 min. Dzięki certyfikatowi c1 dla dji air 3 użytkownicy mogą latać w nowej otwartej kategorii A1 i nie muszą kupować licencji A2.

Możliwe są transmisje na żywo z prędkością 1080p/60fps z odległości do 20 km przy stabilnej transmisji. Zdjęcia 48 mp z 2 kamerami: aparat szerokokątny 24 mm i 70 mm rejestrują zapierające dech w piersiach zdjęcia 48 MP z wystarczającą ilością szczegółów dla wysokiej jakości wycięć. 2 kamery główne średni tele/szerokokątny: dji air 3 posiada 2 kamery z czujnikiem 1/1, 7 i średni tele 70 mm f/2, 3 cala: szeroki kąt 24 mm f/1, 8 dla większej liczby opcji ogniskowych.

Filmy hdr 4k/60 kl. S z 2 kamerami: kamera szerokokątna 24 mm i 70 mm obsługują filmy HDR z prędkością 4K/60 kl. S, które są bogate w szczegóły światła i cienia. Wielokierunkowe rozpoznawanie przeszkód: w celu poprawy bezpieczeństwa lotu Air 3 jest wyposażone w czujniki widzenia skierowane do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo do wykrywania przeszkód. Maks. Transmisja wideo o4 hd: łącznie 6 anten zapewnia znacznie lepszą transmisję wideo. Maks.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość0.35
Długość0.85
Waga2.47
Szerokość1.06
Numer częściCP.MA.00000691.04
ModelCP.MA.00000691.04
GwarancjaDJI

5. DJI

#ad

łatwy w obsłudze, nagrywanie uliczne, DJI Mini 2 SE, sesja zdjęciowa, inteligentne tryby, lekki i składany dron z kamerą wideo 2,7 K, szary, transmisja wideo 10 km, poniżej 249 g, czas lotu 31 min

#ad
DJI #ad - Ma nawet funkcję powrotu, gdy akumulator jest zbyt słaby. Ciesz się zabawą latania bez żmudnej procedury składania wniosków i czasu oczekiwania. Piloci nie muszą zdawać egzaminów.

Dostępne są dwie wersje dla mini 2 se: z etykietą c0 i bez niej. Obie wersje mogą latać według kategorii A1 i A3. Atwa regulacja – w przypadku drona o wadze mniejszej niż 249 g w większości krajów test nie jest wymagany. Lepszy zasięg – dzięki solidnemu zasięgowi transmisji 10 km możesz dalej latać i odkrywać więcej dzięki niezawodnemu połączeniu i nagrywać. Bardzo proste! - od startu do podnoszenia, każdy proces z DJI Mini 2 SE jest łatwy i szybki do opanowania. Inteligentne tryby – quickshots i inne imponujące inteligentne funkcje są dostępne z zaledwie kilkoma wejściami, dzięki czemu uzyskasz zdjęcia lotnicze, które wyglądają jak profesjonalista.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.17
Długość7.87
Waga0.53
Szerokość6.3
Numer częściCP.MA.00000573.01
ModelCP.MA.00000573.01
Gwarancja24 Miesięcy

6. Potensic

#ad

Czas lotu 62 min, poniżej 249 g, transmisja 4 KM FPV, maks. 16 m/s, Potensic ATOM SE GPS dron z kamerą 4K EIS, Follow-Me/Retrocopter, silnik bezszczotkowy, RC Quadrocopter dla początkujących i

#ad
Potensic #ad - Ale ze względu na kamerę powinieneś mieć na uwadze, co się dzieje. Wersja systemowa smartfona odpowiada ≥. Bightout ≥. Proszę pobrać najnowszy podręcznik i inne dokumenty na stronie produktu lub w aplikacji w formacie PDF. Atwy w użyciu: należy pamiętać, jeśli nie jest skalibrowany.

Uchwycenie pięknych krajobrazów i utrzymanie stabilności to wyzwanie. Więcej latania, krótszy czas ładowania. Aby uzyskać lepsze wrażenia, że funkcja GPS musi być skalibrowana za pomocą aplikacji. Wiatr jest nieodzownym elementem środowiska naturalnego. W trybie sportowym prędkość może osiągnąć prędkość, /. Wydajność: jest dostarczana z dwoma inteligentnymi bateriami latającymi o pojemności 2500 mAh. Wszystkie oprogramowanie sprzętowe obsługuje FOTA aktualizacja oprogramowania za pośrednictwem chmury.

Każda bateria działa do 31 minut, w sumie ponad 2 lata. Daj ci więcej swobody nagrywania kreatywnych chwil wokół Ciebie. Mierzone w środowisku bez przeszkód i zakłóceń. Jedyna w swoim rodzaju technologia ShakeVanish firmy ATOM SE automatycznie usuwa dithering i przywraca czysty, oryginalny obraz. Atwe w użyciu: wbudowana konstrukcja zapewniająca wsparcie.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga0.55
Szerokość3.94
Numer częściSE
ModelATOM SE Standard Kit

7. DJI

#ad

Czas lotu 38 min, DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC – lekki i składany mini dron z kamerą wideo 4K HDR, prawdziwe pionowe nagrywanie i inteligentne funkcje

#ad
DJI #ad - Idealnie nadaje się do zabrania ze sobą na przygody, wędrówki, wycieczki i dni na plaży. Lekki i kompaktowy: mini 3 waży mniej niż 249 g. Zapierające dech w piersiach obrazy: nagrywaj w rozdzielczości 4K i HDR, krystalicznie czyste filmy i uchwyć wszystkie szczegóły w świetle i cieniu, niezależnie od tego, czy w dzień czy w nocy.

Ciesz się chwilą: rób zapierające dech w piersiach ujęcia z QuickShots, aby wybrać dynamiczne ruchy lotu lub nagrywać panoramę perfekcyjną scenerię. W przypadku zainteresowania zaawansowanymi funkcjami, takimi jak unikanie przeszkód w 3 kierunkach, FocusTrack i Point of Interest, zapoznaj się z modelem DJI Mini 3 Pro. Prawdziwe zdjęcia w pionie: dzięki temu możesz łatwo nagrywać wysokie punkty orientacyjne, takie jak drapacze chmur i wodospady, a także udostępniać swoje nagrania bezpośrednio w idealnej orientacji na Instagramie lub TikTok.

Wydłużony czas pracy baterii: do 38 minut czasu pracy baterii Mini 3 możesz zabrać ze sobą na długie loty bez obaw o akumulator. Mini 3 leci stabilnie nawet przy sile wiatru 5 38 km/h, dzięki czemu zawsze możesz robić doskonałe zdjęcia. Latanie jest dziecinnie proste: nie pozwól, aby wiatr cię powstrzymał. To kombi zawiera dwie dodatkowe baterie intelligent fligent, dwukierunkową stację ładującą, w którym zainstalowana jest aplikacja DJI Fly i posiada wbudowany wyświetlacz 5, torbę na ramię i nowy pilot zdalnego sterowania DJI RC, 5". Jest to dji mini 3.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.8
Długość14.3
Waga1.76
Szerokość9.9
Numer częściCP.MA.00000613.01
ModelCP.MA.00000613.01
Gwarancja24 Miesięcy

8. HOLY STONE

#ad

Kompletny zestaw dla początkujących 249 g, 20 min, duży zasięg 5G FPV, powrót, Follow-Me, długi czas lotu, 3 km, RC składany dron, Holy Stone HS360S dron z kamerą 4K GPS dla dorosłych

#ad
HOLY STONE #ad - Aplikacja smart operation – ponadto w aplikacji dostępne są różne tryby lotu: Follow-Me, Surround Flight i Track Flight. Nie trzeba być mistrzem, aby nagrywać imponujące filmy.

Za pomocą jednego przycisku dron zrobi wszystko za Ciebie. 20 min. Dzięki stabilnej i wyraźnej transmisji obrazu możesz dalej widzieć. Gdy akumulator jest pusty, dron automatycznie odlatuje! Bez obaw o utratę. Nasze produkty są bardziej trwałe, a nasz serwis jest bardziej uważny. Składana i kompaktowa konstrukcja sprawia, że można ją również łatwo zabrać ze sobą podczas każdej przygody. Przesyłanie obrazu na duże odległości – umożliwia transmisję obrazu na odległość 3 km brak ręcznego połączenia z siecią Wi-Fi przez USB. Bezproblemowe latanie – dron waży
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.2
Długość11.69
Waga0.55
Szerokość8.46

9. DJI

#ad

Kamerą 2,7K, ultralekki mini dron poniżej 249 g, DJI Mini SE Fly More Combo – dron z kamerą z 3-osiowym gimbalem, szary, zwiększona odporność na wiatr do siły wiatru 5, 30 minut lotu, GPS

#ad
DJI #ad - W wielu krajach możesz latać tym dronem bez konieczności oficjalnej rejestracji. Doskonałe filmy w prosty sposób – aplikacja dji fly oferuje liczne szablony, które po naciśnięciu przycisku tworzą wspaniałe filmy. Nagrywanie w podróży – lekki i wydajny dron z kamerą DJI Mini SE jest idealny dla kreatywnych podróży.

Zdjęcia szczegółowe – dji mini se obsługuje zdjęcia 12 mp i filmy 2, 7 K HD. Nawet początkujący bez doświadczenia mogą przekształcić każdą chwilę w hit w mediach społecznościowych. Lekki jak smartfon – dzięki wadze mniejszej niż 249 g DJI Mini SE waży mniej niż smartfon. Do siły wiatru 5 – dji mini se może latać przy prędkości wiatru 29-38 km/h i podnosić na wysokości do 4000 m, dzięki czemu możesz robić stabilne zdjęcia również na wietrznym wybrzeżu lub wysoko nad lasem w Alpach.

Ultraporęczna konstrukcja umożliwia uchwycenie chwil w niezapomniany sposób. Ciesz się czasem lotu do 30 minut z w pełni naładowanym akumulatorem. Zmotoryzowany 3-osiowy gimbal zapewnia doskonałą stabilność aparatu i zapewnia wyraźne, ultrastabilne nagrania. Więcej czasu na latanie – waga dji mini se umożliwia dłuższe przebywanie w powietrzu niż porównywalne drony dostępne na rynku.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.45
Szerokość19.69
Numer częściDJI Mini SE Combo
ModelDJI Mini SE Combo
Gwarancja24 Miesięcy

10. DJI

#ad

Czas lotu 34 minuty, DJI Mini 4 Pro Fly More Combo z pilotem zdalnego sterowania DJI RC 2 zdalne sterowanie ekranem, 2 dodatkowe akumulatory, poniżej 249 g, klasa C0, składany mini dron z kamerą 4K

#ad
DJI #ad - Zawiera jeden pilot zdalnego sterowania 2, trzy akumulatory do 34 min. Uwolnij pionowe filmy w rozdzielczości 4k/60 kl. S hdr – prezentuj wschody słońca, zachody słońca i zdjęcia w nocy z imponującą przejrzystością. Osiągnij kompleksowe i bezproblemowe efekty obsługi. Udostępniaj filmy natychmiast bez konieczności przycinania. Atwe dostosowywanie inteligentnego śledzenia – dzięki nowemu activeTrack 360° możesz kontrolować przebieg śledzenia drona.

Doświadcz bezopóźnień transmisji obrazu i zanurz się w ujęciach powietrznych w czasie rzeczywistym jak nigdy dotąd. Czas lotu, stacja ładująca akumulator, torba na ramię i wiele więcej! Naładuj jednocześnie kilka akumulatorów i lataj dłużej, aby uchwycić więcej widoków i nowe kąty!. Nigdy więcej problemów z akumulatorem. Certyfikat c0 dla dji mini 4 pro umożliwia latanie w kategoriach A1, A2 i A3 i pozwala zaoszczędzić czasochłonne kontrole i drogie zdalne kontrole licencji. Nie pozwól, aby nic Cię powstrzymywało podczas odkrywania szerokich krajobrazów. Zanurz się w czasie rzeczywistym dzięki transmisji wideo fhd 20 km2 – obowiązkowa pozycja podczas długich lotów i wysokiej jakości zdjęć.

Ciesz się wysokiej jakości filmami bezpośrednio z aparatu! wielokierunkowe unikanie przeszkód dla lepszego bezpieczeństwa – dzięki precyzyjnym funkcjom wykrywania we wszystkich kierunkach możesz latać z pewnością, ponieważ wiesz, że dron lepiej rozpoznaje przeszkody! Nieprzerwane loty z dłuższą żywotnością baterii – dłuższy czas pracy baterii dla nieprzerwanych lotów 3. Mniej niż 249 g, zgodny z przepisami c0, nie jest wymagane prawo jazdy dronem 1 – Lekki, w większości krajów nie jest wymagane prawo jazdy na dronie! Ciesz się zabawą latania bez żmudnej procedury składania wniosków i czasu oczekiwania.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.52
Długość5.8
Waga1.81
Szerokość3.7
Numer częściCP.MA.00000735.02
ModelCP.MA.00000735.02
GwarancjaDJI