Top 10 Beize Nussbaum Dunkel – Bejce

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Remmers

#ad

Remmers Aidol HK lazura do drewna, skutecznie zapobiega szarzeniu drewna

#ad
Remmers #ad - Nakładanie kolejnej warstwy bez konieczności szlifowania i wytrawiania powierzchni. Dekoracyjna, zawierająca rozpuszczalnik, wysokiej jakości ochrona drewna do zabezpieczania drewna na zewnątrz. Wodoodporna, oddychająca i regulująca wilgotność. Zapewnia 6-warstwową ochronę drewna na zewnątrz. Nie odrywa się, głęboko wnika pod powierzchnię.
MarkaRemmers #ad
ProducentRemmers #ad
Wysokość9.06
Długość7.48
Szerokość7.48
Numer części0000225005

2. Sikkens

#ad

Lazur do drewna, różne kolory i pojemności, SIKKENS Cetol HLS Extra

#ad
Sikkens #ad - Uwaga przy ponownym zamówieniu – nieznacznie różni się od tonu Sikkens Standard ReadyMix RM o tej samej nazwie.
MarkaSikkens #ad
ProducentSikkens #ad
Numer częściHU-XI-201
Model006

3. Sikkens

#ad

Lazur do drewna, różne kolory i pojemności, SIKKENS Cetol HLS Extra

#ad
Sikkens #ad - Uwaga przy ponownym zamówieniu – nieznacznie różni się od tonu Sikkens Standard ReadyMix RM o tej samej nazwie.
MarkaSikkens #ad
ProducentSikkens #ad
Numer częściHU-XI-201
Model010

4. B-Carbolin

#ad

DoitBau, B.Carbolin 2 x 10 l | przyjazny dla środowiska kamień do impregnacji drewna wykonany z oleju roślinnego | Free of PCP and lindane | Ochrona przed warunkami atmosferycznymi

#ad
B-Carbolin #ad - Aby osiągnąć optymalne cele, zaleca się 2 warstwy pędzlem lub wałkiem. Ponadto odświeża naturalną ochronę drewna. Ekstremalna ochrona przed warunkami atmosferycznymi: odporna na warunki atmosferyczne lazura do drewna z oleju roślinnego wnika głęboko w drewno i długo chroni drewno przed warunkami atmosferycznymi, a ponadto idealnie przed promieniowaniem UV.

Bezzapachowa: wcześniej oczyszczone powierzchnie można bezpośrednio pokryć bezwonną lazurą do drewna. Przykłady zastosowania: doitbau – b. Carbolin idealnie nadaje się do ogrodzeń, szopy na narzędzia, domów blokowych, wiat, okien drewnianych, szalunków dachowych, altan ogrodowych, domów szkieletowych, drzwi drewnianych i wielu innych.

Naturalny efekt kolorów: brązowy kolor tworzy naturalny kolor drewna, dzięki czemu drewno wygląda jak nowe. Przyjazna dla środowiska: nasza lazura ochronna do drewna na bazie roślin jest mniej szkodliwa dla środowiska, ponieważ stosuje się mniej szkodliwych substancji bez PCP i lindanu, dzięki czemu jest nieszkodliwa dla roślin.
MarkaB-Carbolin #ad
ProducentDoitbau #ad

5. Borma Wachs

#ad

Bejca starzejąca się antyczna patyna bejca do drewna 1 l

#ad
Borma Wachs #ad - Ponieważ część antycznego mebla musi zostać wymieniona, często nie ma innego wyjścia, która tworzy naszą antyczną patynę, jak tylko przerobić nowe elementy drewniane. Dzięki naszej antycznej patynie możesz nadać stopom meblowym lub ornamentom powiew starożytności, której wciąż brakuje – a tym samym pomóc Twoim antycznym meblom osiągnąć dawną nieskazitelność.

Zamień swoje drewniane przedmioty w eleganckich świadków czasów dzięki zastosowaniu antycznej patyny! Antyczna patyna ukrywa monotonny kolor nowego drewna, antyczny wygląd. Antyczna patyna – nadaj swoim meblom antyczny urok – nic nie jest piękniejsze niż dostojny wygląd starego drewna. Starożytny wygląd – antyczna patyna borma to bejca starzeniowa, również sztuczne ślady starzenia się, nadając mu zupełnie nowy, że bejca gromadzi się w porach drewna, która w mgnieniu oka może stworzyć stare unikaty z nowych mebli. Pomocnik w renowacji antycznych mebli – kompletna przemiana, skorzystają również profesjonaliści w renowacji mebli.

Niestety nie da się tego łatwo kupić – i czas na starzenie się własnego drewna również nikt nie ma, prawda? Sprawdzoną metodą jest stosowanie bejcy starzejącej się, która za pomocą patyny przemyca starszy wygląd drewna. Bogactwo tradycji – nasza antyczna patyna prezentuje trwałe dziedzictwo nie tylko poprzez przekształcenie nowych drewnianych przedmiotów w mgnieniu oka w ulubione przedmioty o tradycji. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu, takie jak zadrapania, są bardziej podkreślone.
MarkaBorma Wachs #ad
ProducentBorma Wachs #ad

6. Bondex

#ad

Bondex Lazura do drewna na zewnątrz dąb 0,75 l na 10 m² | wysoka odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV | naturalne odpryskiwanie | jedwabisty mat | lazura do drewna | lazura do drewna

#ad
Bondex #ad - Reguluje wilgotność – nie pęka ani nie łuszczy się. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi – intensywna ochrona przed wilgocią, promieniowaniem UV i wpływami środowiska. Ochrona zielonego nalotu – zapobiega atakowi grzybów i glonów. Atwe zastosowanie – bez konieczności gruntowania.
MarkaBondex #ad
ProducentBondex #ad
Wysokość4.72
Długość4.02
Szerokość4.02
Numer części329643
Model329643

7. Remmers

#ad

Olej do pielęgnacji, Remmers Aidol

#ad
Remmers #ad - Klasyczny olej do pielęgnacji z rozpuszczalnikiem na bazie lnu. Przeciwdziała szarzeniu nie w przypadku bezbarwnego wariantu. Hydrofobowy, o otwartych porach, bardzo wydajny. Szybkie wysychanie, dobre właściwości obróbki. Chroni drewno przed wysychaniem.
MarkaRemmers #ad
ProducentRemmers #ad
Wysokość9.06
Długość7.48
Waga10.14
Szerokość7.48
Numer części0000265405

8. OSMO

#ad

Farbowany naturalnie, Osmo 009 olej do drewna modrzewiowego

#ad
OSMO #ad - Wygładza powierzchnię drewna, sprawiając, że staje się ona odporna na wodę i brud. Specjalnie zaprojektowany z myślą o wymaganiach drewna szlachetnego i drewna drzew iglastych. Szczególnie polecany do drewnianych tarasów i mebli ogrodowych. Odcień: modrzew 009, naturalny kolor.
MarkaOSMO #ad
ProducentUNKWN #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga1.65
Szerokość0.39
Numer części11500021
Model11500021

9. CLOU

#ad

CLOU sil lazura do drewna, 0,75 l: ochrona przed warunkami atmosferycznymi, wilgocią i pleśnią, promieniowaniem UV, do ochrony drewna na zewnątrz, naturalna nr 1, do wszystkich rodzajów drewna – w

#ad
CLOU #ad - Długa trwałość: lazura ochronna wnika równomiernie i głęboko. Powłoka jest oddychająca, trwale elastyczna i nie łuszczy się. Lazura clousil jest dostępna w 12 odcieniach, które można dowolnie mieszać, aby uzyskać odcień drewna poddawanego obróbce.

Równomiernie naniesione płaskim pędzlem wystarcza 1 l na 12 m² malowania. Atwe i szybkie stosowanie: lazurę chroniącą przed warunkami atmosferycznymi nakładać tylko na suche, czyste drewno. Trwała farba do szkła do drewna: zapewnia skuteczną długotrwałą ochronę przed wilgocią, reguluje wilgotność, promieniowaniem UV i szarzeniem. Malowanie drewna zostało wyprodukowane w Niemczech, a wartość VOC spełnia normę UE.

Jakość "made in germany": lazura chroniąca przed wilgocią to niemiecki produkt wysokiej jakości. Nie jest konieczne gruntowanie. Odporna na warunki atmosferyczne: glazura do drewna nadaje się do wszystkich rodzajów drewna z wyjątkiem dębu na zewnątrz i chroni wiaty, altany, ogrodzenia, drzwi, okna, okiennice i pergole przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi.
MarkaCLOU #ad
ProducentAlfred Clouth Lackfabrik #ad
Wysokość9.06
Długość4.33
Waga1.65
Szerokość2.76

10. Xyladecor

#ad

Xyladecor Lakier ochronny do drewna 2 w 1, 4 l orzech włoski

#ad
Xyladecor #ad - Głęboko wnika. Nie wymaga gruntowania. Ochrona przed promieniowaniem UV. Z ochroną przed wilgocią Aqua-Tech. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi do 4 lat.
MarkaXyladecor #ad
ProducentXyladecor #ad
Wysokość9.84
Długość4.92
Szerokość6.69
Numer części5614858
Model5614858